Hummel 4 Liga

29/01/2022

S.1.: Pierwszy sprawdzian udany /zdjęcia, film

W sobotni wieczór, na bocznym boisku Areny Lublin zmierzyliśmy się z solidną ekipą Łady.

Lider zamojskiej klasy okręgowej, szczególnie w początkowej fazie meczu, zmusił naszych graczy do wysiłku. Przeciwnicy mieli dwie naprawdę dobre okazje do objęcia prowadzenia. Jednak tak się nie stało.

Nasi gracze szybko odpowiedzieli dwoma bramkami i od 15 minuty spokojnie realizowali swoją grę. Do przerwy padly cztery gole dla Świdni, goście odpowiedzieli jednym trafieniem w końcòwce pierwszej części gry.

Druga odsłona, to zupełnie inna jedenastka Świdniczanki, lecz obraz gry się nie zmieniał. Nadal bylismy stroną prowadzącą grę. Dorzuciliśmy jeszcze dwa trafienia. Pożyteczny sprawdzian kończymy wynikiem 6:1.

KS Świdniczanka- BKS Łada Biłgoraj 6-1 ( 4-1)

Bramki strzelali: 3x Jakub Pryliński, 1x Mikolaj Nawrocki, 2x Michał Zuber,