sponsorzy:


SPONSOR GŁÓWNY

KLASTMED ...to innowacyjne i kompleksowe realizacje...

Firma powstała i działa bez przerwy na rynku polskim od 2004 roku. Od samego początku specjalizujemy się w realizacjach kompleksowych, które dotyczą przede wszystkim takich obiektów użyteczności publicznej jak: biura, urzędy, szkoły, uczelnie, szpitale, kliniki, centra onkologiczne, kliniki wojskowe, prywatne, itp.

Doświadczenie i umiejętności pozyskane podczas wieloletniej współpracy z bezpośrednimi użytkownikami, inwestorami i projektantami, pozwalają na zapewnienie rozwiązania, które w pełni satysfakcjonują Klientów, a przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, funkcjonalności i bezpieczeństwa realizowanych inwestycji.

Firma postrzegana jest na rynku usług i dostaw, jako solidny, wiarygodny i elastyczny partner, cieszący się zaufaniem wśród Klientów, do których mamy nadzieję i Państwo również wkrótce dołączycie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: www.klastmed.pl


SPONSOR GŁÓWNY

P.P.H. „SAWA” powstała w 1987 roku we Włoszech.

W 1994 roku większość produkcji przeniesiono do Polski. Przedsiębiorstwo znajduje się w Świdniku w południowo-wschodniej części Polski. Spółka posiada nowoczesne maszyny, specjalistyczny park techniczny i wysoko wykwalifikowanych pracowników, co pozwala na produkcję wysokiej jakości skarpet. Dostarcza skarpety w różnych stylach, wzorach i kolorach. Dzięki dokładnej obserwacji rynku szybko dostosowuje się do zmian i poszerza asortyment.

W okresie swojej działalności wypracowala wizerunek firmy pewnej i solidnej, wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom klientów i trendów mody. Produkty firmy wyróżniają się dobrą jakością, trwałością, estetyką, a przede wszystkim atrakcyjna ceną.

Głównymi odbiorcami są: Schäfer (Niemcy), TEDI (Niemcy),PierreCardin (Włochy), Europris (Norwegia), Euro Fil (Włochy), Ditamo (Włochy), Servus (Austria), Cristim (Luxemburg), WG (Niemcy), HB (Dania).

Zapraszamy do współpracy: www.sawa-polska.pl

partnerzy:


PARTNER WSPIERAJĄCY

Dostrzegając dynamiczny rozwój naszego klubu władze samorządowe Miasta Świdnik podjęły decyzję o udzieleniu klubowi wsparcia finansowego w zamian za promowanie Miasta w regionie oraz poza nim.

Świdnik z dumą wspiera KS Świdniczanka.

Więcej informacji: link


PARTNER WSPIERAJĄCY

Władze samorządowe powiatu obserwując dynamiczny rozwój naszego klubu uznały, że będzie on godnie promował powiat świdnicki na obszarze województwa i poza jego granicami.

Doceniając zaangażowanie klubu w rozwój piłkarstwa młodzieżowego, władze powiatu postanowiły, na miarę swoich możliwości, wspierać działalność KS Świdniczanka.

Więcej informacji: link


PARTNER WSPIERAJĄCY

Pegimek jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, w której 100 procent udziałów ma gmina miejska Świdnik. Spółka powstała w 1992 roku.

Wykonuje usługi komunalne dla mieszkańców Świdnika i okolic. Realizuje szeroki i zróżnicowany ich zakres. Rozwija miasto w zakresie zleconych do realizacji inwestycji, tak by mogło być bardziej funkcjonalne i nowoczesne. Przedsiębiorstwo stawia na jakość i wspiera inicjatywy ochrony środowiska.

Więcej informacji: link


PARTNER WSPIERAJĄCY

Pan Marcin Królik właściciel firmy doradczej z branży jachtowej działającej na rynku międzynarodowym - International Trade Solutions, jest świdniczaninem zafascynowanym rozwijającym się projektem naszej lokalnej drużyny KS Świdniczanka, którą postanowił wesprzeć i do czego gorąco też namawia innych przedsiębiorców.

Więcej informacji: link


PARTNER WSPIERAJĄCY

Pan Mirosław Socha - właściciel Kantoru Wymiany Walut, to były piłkarz i wielki sympatyk świdnickiego futbolu, a prowadzony przez niego kantor jest chyba najstarszą i najbardziej popularną, tego typu, placówką usługową w Świdniku.

Więcej informacji: link


PARTNER WSPIERAJĄCY

Skib-Med prowadzi sprzedaż i wynajem specjalistycznego sprzętu i produktów medycznych, ortopedycznych, rehabilitacyjnych oraz środków pomocniczych.

Realizuje wnioski NFZ oraz pomaga w uzyskaniu dofinansowań z PFRON oraz NFZ. W sklepie ortopedyczno-medycznym Skib-Med można korzystać z bezpłatnych konsultacji.

Oferta sklepu kierowana jest przede wszystkim Pacjentom, Lekarzom oraz Sportowcom.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: www.skib-med.pl


FOTOGRAF

Pod pseudonimem Nyku.foto kryje się fotograf naszego klubu - Natalia. Jej pasją jest Fotografia.

Zawsze stara się uchwycić emocje i zatrzymać najpiękniejsze chwile, co bardzo często widzimy w fotorelacjach z naszych meczów.

Zapraszamy na instagram Nyku.foto: www.instagram.com/nyku.foto


PARTNER TECHNICZNY

Marka JAKO istnieje na rynku już 30 lat, konsekwentnie rozwijając wysokiej jakości linię profesjonalnej odzieży oraz akcesoriów dla sportowców, klubów, związków i organizacji sportowych.

W Polsce w kostiumach tej firmy gra wiele drużyn z lig centralnych, w tym ekipa ekstraklasowego Górnika Łęczna. Wszystkie produkty JAKO mają jeden wspólny mianownik – najwyższą jakość odpowiadającą najwyższym światowym standardom. Tej zasadzie JAKO hołduje od początku swojego istnienia.

Więcej informacji: www.jakosport.pl