sponsorzy:


SPONSOR GŁÓWNY

KLASTMED ...to innowacyjne i kompleksowe realizacje...

Firma powstała i działa bez przerwy na rynku polskim od 2004 roku. Od samego początku specjalizujemy się w realizacjach kompleksowych, które dotyczą przede wszystkim takich obiektów użyteczności publicznej jak: biura, urzędy, szkoły, uczelnie, szpitale, kliniki, centra onkologiczne, kliniki wojskowe, prywatne, itp.

Doświadczenie i umiejętności pozyskane podczas wieloletniej współpracy z bezpośrednimi użytkownikami, inwestorami i projektantami, pozwalają na zapewnienie rozwiązania, które w pełni satysfakcjonują Klientów, a przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, funkcjonalności i bezpieczeństwa realizowanych inwestycji.

Firma postrzegana jest na rynku usług i dostaw, jako solidny, wiarygodny i elastyczny partner, cieszący się zaufaniem wśród Klientów, do których mamy nadzieję i Państwo również wkrótce dołączycie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: www.klastmed.pl


SPONSOR GŁÓWNY

P.P.H. „SAWA” powstała w 1987 roku we Włoszech.

W 1994 roku większość produkcji przeniesiono do Polski. Przedsiębiorstwo znajduje się w Świdniku w południowo-wschodniej części Polski. Spółka posiada nowoczesne maszyny, specjalistyczny park techniczny i wysoko wykwalifikowanych pracowników, co pozwala na produkcję wysokiej jakości skarpet. Dostarcza skarpety w różnych stylach, wzorach i kolorach. Dzięki dokładnej obserwacji rynku szybko dostosowuje się do zmian i poszerza asortyment.

W okresie swojej działalności wypracowala wizerunek firmy pewnej i solidnej, wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom klientów i trendów mody. Produkty firmy wyróżniają się dobrą jakością, trwałością, estetyką, a przede wszystkim atrakcyjna ceną.

Głównymi odbiorcami są: Schäfer (Niemcy), TEDI (Niemcy),PierreCardin (Włochy), Europris (Norwegia), Euro Fil (Włochy), Ditamo (Włochy), Servus (Austria), Cristim (Luxemburg), WG (Niemcy), HB (Dania).

Zapraszamy do współpracy: www.sawa-polska.pl

partnerzy:


PARTNER TECHNICZNY

Artos. FHU. Woźniak Ł. od 2020 roku jest wyłącznym partnerem KS Świdniczanka w zakresie usług poligraficznych (plakaty, bilety, kalendarze, identyfikatory).

Firma idzie w parze z nowoczesnymi technologiami. Od lat z powodzeniem świadczy usługi poligraficzne. Dysponuje nowatorskim sprzętem, dzięki czemu wykonuje wydruki wielkoformatowe, plakaty oraz broszury. Gwarantuje jedynie atrakcyjne ceny. Tworzymy również gadżety reklamowe. Artos drukuje w bardzo dobrej cenie prace dyplomowe, oraz archiwizuje dane na dyskietkach i innych nośnikach.

Oferta:

- plakaty,
- ulotki,
- broszury,
- druk wielkoformatowy.

Służymy pomocą oraz doradztwem. Jesteśmy otwarci na propozycje: www.facebook.com/ArtosSwidnik