KS Świdniczanka

 07/01/2021

Zmiany w klubie: Klub Sportowy Świdniczanka Świdnik

Jak już informowaliśmy przed świętami, czeka nas szereg nowości w Świdniczance. Czas na kolejną dawkę informacji.

Już w czerwcu 2020 roku w KRS zarejestrowany został Klub Sportowy Świdniczanka Świdnik. Natomiast w grudniu 2020 walne zgromadzenie członków GLTS świdniczanka Świdnik Mały podjęło uchwałę o przekazaniu sekcji piłki nożnej do Klubu Sportowego Świdniczanka Świdnik spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i pod takim szyldem nasi piłkarze będą występować od 2021 roku.

Zmianie uległa również siedziba klubu na miasto Świdnik. Stało się tak gdyż w poprzednim roku władze Świdniczanki zawarły ze Spółdzielnią Mieszkaniową w Świdniku umowę dzierżawy na boisko przy ul. Turystycznej oraz pomieszczenia biurowe przy ul. Kosynierów 17 B. Nasi piłkarze tak naprawdę wrócą na Turystyczną, gdzie przez wiele lat ich poprzednicy rozgrywali swoje mecze (wiecej intormacji można znaleźć tutaj).

Tym samym informujemy, że z dniem 10/01/2021 r. zmieni się adres naszej strony internetowej na ksswidniczanka.pl oraz wszytskie maile kontaktowe (wiecej szczegółów w zakładce Kontakt).

W następnym newsie poinfomujemy Państwa jak od 2021 będą się prezentować władze naszego klubu. Przedstawimy również szczegółowe dane kontaktowe.


Tekst: Marcin Wasak

Zdjęcie: Marcin Wasak