Lublinianka

 24/01/2024

S.2: Według planu

Drugie spotkanie kontrolne odbyło się w środę na boisku bocznym Areny Lublin. Naszym rywalem był KS Lublinianka, jak się okazało był to wymagający rywal w barwach którego wystąpili między innymi nasi dobrzy znajomi: Przemysław Kanarek, Jarosław Milcz, oraz Arek Janczarek.

Obejrzeliśmy ciekawe zawody toczone w dość szybkim tempie. Wynik został ustalony w pierwszej odsłonie meczu. Dominik Ptaszyński, głową po rzucie rożnym wykonanym przez Michała Zubera na 1-0. Jakub Szymala ładnym plasowanym uderzeniem z za pola karnego na 2-0.

Damian Koszel: Bardzo pożyteczna gra kontrolna za nami. Cieszymy się, że wszyscy zawodnicy wykonali zaplanowaną pracę z punktu widzenia intensywności i objętości treningowej. Jesteśmy w wymagającym mikrocyklu dlatego tak bardzo zależy nam na tym, aby obciążenia treningowe w całym tygodniu były zbliżone u wszystkich zawodników. Co do działań zespołowych to fajnie, że zasady modelowe nad którymi pracujemy podczas jednostek treningowych i odpraw, mogliśmy doskonalić w warunkach meczowych. To jest dla nas najważniejsze na tym etapie, ważniejsze niż sam przebieg meczu.

KS Lublinianka - KS Świdniczanka Świdnik 0-2 (0-2)

Bramki: Ptaszyński, Szymala.

Krupa - Bartoszek, Koźlik, Ptaszyński, Sypeń, Szymala, Kotowicz, Morenkov, Czułowski, Kutyła, Zuber. Oraz: Futa, Pielach, Ivanenko, Bronowicki, Sikora, Kuchta, Nawrocki.

Tekst: Krystian Kutyła

Zdjęcia: Natalia Kulbicka