Energia Kozienice

 22/07/2021

S.2.: Remis w Kozienicach

W środę 21 lipca 2021 roku piłkarze Świdniczanki, przygotowujący się do inauguracji rozgrywek w hummel IV lidze lubelskiej, rozegrali drugi mecz sparingowy.

Na stadionie w Kozienicach ich przeciwnikiem była drużyna miejscowej Energii, występująca w IV lidze mazowieckiej.

Głównym celem szkoleniowym tego spotkania było bliższe przyjrzenie się testowanym zawodnikom ze statusem młodzieżowca. Wśród 19 zawodników, którzy w tym dniu pojawili się na boisku, 6 to właśnie testowani młodzieżowcy. Kilku podstawowych zawodników pierwszej drużyny obejrzało to spotkanie z wysokości trybun.

Mecz zakończył się wynikiem remisowym 2:2, a bramki dla naszej drużyny zdobyli Hubert Kotowicz i Bartłomiej Mazurek. Trener Paweł Pranagal oceniając pozytywnie wartość tego sprawdzianu stwierdził, iż dostarczyło mu ono więcej wiedzy na temat przydatności testowanych zawodników do kadry naszego zespołu.

ENEA Energia Kozienice – Świdniczanka Świdnik 2:2

Bramki dla KSŚ: Hubert Kotowicz i Bartłomiej Mazurek.

×

Następny sparing nasza drużyna rozegra już w najbliższą sobotę o godz. 12.00. Na Stadionie Miejskim w Świdniku naszym przeciwnikiem będzie drużyna III ligowej Avii. Derbowy charakter tego spotkania upoważnia do prognozowania, że będzie to ciekawe, emocjonujące widowisko.


Tekst: JeSzko

Zdjęcia: Natalia Kulbicka