Świdniczanka

 11/09/2021

Zmiany w sztabie trenerskim

W najbliższym meczu ligowym na ławce zawodników rezerwowych Świdniczanki nie zobaczymy już trenera bramkarzy Krzysztofa Żukowskiego.

35 letni szkoleniowiec jest wychowankiem Salosu Słupsk, a w swojej bogatej karierze ma występy w takich klubach jak Gryf Słupsk, Górnik Łęczna, Flota Świnoujście, Śląsk Wrocław, Arka Gdynia, FC Zlin (Czechy), Karpaty Krosno, Motor Lublin i Avia Świdnik. Współpracę ze Świdniczanką podjął on pod koniec ubiegłego roku.

Obowiązki trenera wykonywał rzetelnie i naszym młodym bramkarzom przekazał wiele fachowej wiedzy, na temat gry na tej jakże ważnej w drużynie piłkarskiej pozycji.

Był także dobrym duchem zespołu i w trudnych momentach starał się cennymi uwagami mobilizować drużynę. Czasami robił to może zbyt ekspresyjnie, ale zawsze działał w dobrej wierze.

Krzysztof dostał korzystną ofertę pracy w drużynie aktualnego lidera II ligi Stali Rzeszów i obecnie przebywa już w tym mieście.

Krzysztof Żukowski: Czas zmian jest nieunikniony, w życiu nic nie jest na stałe albo na zawsze. Sami jesteśmy kowalami własnego losu i układamy te "puzzle" zwane życiem bardzo często też sami. Praca, determinacja, oddanie, rozwój krok po kroku. Dziękuje wszystkim w klubie KS Świdniczanka Świdnik. Czas na nowe wyzwania. Powodzenia i do zobaczenia!

Dziękujemy za to co zrobiłeś dla naszego klubu i życzymy Ci sukcesów w pracy trenerskiej na wyższym szczeblu rozgrywek.Tekst: JeSzko

Zdjęcia: Natalia Kulbicka