betcllic 3 liga

 06/03/2025

Maciej, Łukasz witamy w klubie

Z radością informujemy, że klub KS Świdniczanka powitał dwóch nowych członków w swoim dziale medialnym – Macieja Chodkiewicza oraz Łukasza Chmielewskiego.

Obaj panowie będą odpowiedzialni za prowadzenie transmisji na żywo z meczów domowych Świdni, z komentarzem spotkań piłkarskich. W tym zadaniu będą współpracować z Łukaszem Czemerysem, który jest już dobrze znany kibicom. Nowy skład komentatorski będziemy mogli usłyszeć już na meczu z Czarnymi Połaniec.

Nowi członkowie zespołu mediów klubowych z pewnością wniosą do klubu świeże spojrzenie i profesjonalizm. Ich obecność na meczach pozwoli kibicom cieszyć się jeszcze lepszymi doświadczeniami z oglądania spotkań, zapewniając dynamiczne i ciekawe komentarze na żywo.

Z tej okazji chcielibyśmy serdecznie powitać Macieja i Łukasza w rodzinie Świdniczanki. Życzymy wielu sukcesów w pracy na rzecz klubu, a także satysfakcji z tworzenia niezapomnianych chwil dla naszych kibiców!

razem 65 lat

Zdjęcia: Marcin Wasak

Tekst: JeSzko