KS Świdniczanka

 19/03/2024

Biuro Ochrony Businessu
witamy w klubie

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować, że nowym partnerem KS Świdniczanka zostało Biuro Ochrony Businessu sp. z o.o..

Biuro Ochrony Businessu to koncesjonowana firma, posiadająca długoletnie doświadczenie w zabezpieczaniu imprez masowych, okolicznościowych eventów, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz wielu innych, w których niezbędna jest profesjonalna ochrona. Rok założenia firmy to 1996.

Firma od początku sezonu 2023/24 z powodzeniem zabezpiecza imprezy organizowane przez KS Świdniczanka. Pan Artur Banasik natomiast, pełni w naszym klubie funkcję Kierownika ds. bezpieczeństwa.

Artur Banasik (Dyrektor ds. Finansowych Biuro Ochrony Businessu): Po rezygnacji z funkcji poprzedniego kierownika przed pierwszym meczem sezonu 23/23, zostałem zapytany przez Prezesa Świdniczanki czy mam pomysł na rozwiązanie tego problemu. Poinformowałem, że posiadam wszystkie uprawnienia do sprawowania funcji kierownika ds. bezpieczeństwa. Z uwagi, na znajomość z większością osób związanych ze Świdniczanką (z kilkoma graliśmy wspólnie przez wiele lat w futsal), a zarazem że są oni moimi kolegami, wyraziłem chęć pomocy i objęcia tego stanowiska. Oczywiście sprawę potraktowałem po przyjacielsku w związku z tym nie pobieram wynagrodzenia od Świdniczanki. Jestem po wrażeniem jaki skok sportowy i organizacyjny wykonał klub w ostatnich latach i jest mi miło, że chociaż tak mogę dołożyć małą cegiełkę do rozwoju klubu.

Puchar Polski

Witamy Biuro Ochrony Businessu w zielono-biało–czerwonej rodzinie i liczymy na dalszą owocną współpracę!

Puchar Polski

Tekst: JeSzko, Artur Banasik

Zdjęcia: Natalia Kulbicka