Świdniczanka

 23/10/2023

Zmiany w Akademii

Z dniem 12 pażdziernika 2023 roku nastąpiły zmiany personalne w Akademii Piłkarskiej KS Świdniczanka.

W związku z rezygnacją Michał Zubera, ze stanowiska Koordynatora Akademii, na stanowisko to powołano Damiana Koszela. Michałowi serdecznie dziękujemy za krótką, ale owocną pracę na rzecz naszej akademii.

Damian Koszel, który ze Świdniczanką związany jest od lipca 2023 roku, był do tej pory drugim trenerem seniorów i trenerem w akademii. Wierzymy, że bogate doświadczenie trenerskie pozwoli mu pogodzić dotychczasowe obowiązki i sprawne kierowanie Akademią Piłkarską zielono-biało-czerwonych.

Damian Koszel: Cieszę się, że w tak krótkim czasie, zarząd Klubu docenił moją osobę i powierzył mi tak ważną funkcję. Na początku będę potrzebował trochę czasu, aby poznać administracyjne i formalne aspekty funkcjonowania Akademii. Natomiast z punktu widzenia organizacji pracy szkoleniowej mam już kilka pomysłów, które będę chciał systematycznie wprowadzać. Zwracam się z prośbą do rodziców Naszych zawodników o cierpliwość w ocenie, bo wszystkie działania podejmiemy będą miały na celu dobro naszych młodych zawodników.

Świdniczanka

Tekst: Marcin Wasak, Damian Koszel

Zdjęcia: Natalia Kulbicka