Hummel 4 Liga

20/08/2022

K.1.: FALSTART NA INAUGURACJĘ /zdjęcia

Ciekawe spotkanie przyszło nam obejrzeć na al. Zygmuntowskich w Lubline. Niestety bez szczęśliwego zakończenia dla naszej drużyny.

Mecz od początku wyrównany, bramkę tracimy po dobrej akcji gospodarzy i szczęśliwym dla strzelca rykoszecie w 27 minucie Szymon Chomicz otwiera wynik. Był to pierwszy strzał na naszą bramkę. Niestety do przerwy nie udało się wyrównać i schodzimy do szatni z bagażem jedno bramkowej straty.

Po przerwie wychodzimy wyżej, posiadamy przewagę optyczną, stwarzamy sobie sytuacje, ale żadna z nich nie jest zakończona bramką. Inna sprawa, że Motor mądrze i skutecznie bronił raz po raz wyprowadzając składne akcje. Po jednej z nich w sytuacji walki o pozycję w polu karnym sędzia dyktuje jedenastkę dla gospodarzy, którą w 52 minucie Arkadiusz Bednarczyk Zamienia na drugiego gola.

Do końca nasza drużyna próbowała odwrócić losy spotkania, było sporo składnej gry i ciekawych zagrań, jednak więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło i na inaugurację zaliczamy falstart.

Motor II - Świdniczanka 2:0

Bramki: Chomicz, Bednarczyk

Skład: Socha - Kanarek, Pielach, Ptaszyński (Kowalski 84), Skoczylas, Sypeń (Sobstyl 46), Szymala (Kotowicz 46), Sikora (Kutyła 61) , Nawrocki, Zuber, Pryliński (Strug 61). Rezerwa: Gosik, Kowalski, Kotowicz, Greniuk, Kutyła, Sobstyl, Strug

Aktualizacja:

Mecz I kolejki hummel IV ligi lubelskiej Motor II Lublin – Świdniczanka Świdnik, który zakończył się wynikiem 2:0, zweryfikowany został jako walkower na korzyść drużyny Świdniczanki. Przyczyną takiego rozstrzygnięcia był fakt, że w drużynie lubelskiej wystąpił nieuprawniony zawodnik.

Aby obejrzeć galerię zdjęć Nyku.foto ze spotkania, zapraszamy na naszą stronę Facebook: