Huczwa Tyszowce

 13/09/2021

K.7.: Krok po kroku /F

W rozegranym w sobotę 11 września 2021 roku, na Stadionie Miejskim w Świdniku, meczu 7 kolejki Hummel IV ligi lubelskiej Świdniczanka zremisowała z Huczwą Tyszowce 1:1 (0:0).

Po meczu rozgrywanym przy naszej dużej przewadze, przeciętnie grająca drużyna z powiatu tomaszowskiego wywiozła ze Świdnika cenny punkt. Świdniczanie mieli w tym meczu ponad 15 sytuacji do zdobycia bramek – wykorzystali jedną. Goście takowych sytuacji mieli 2 i jedną z nich skrzętnie zamienili na bramkę. Nasza gra w tym spotkaniu wyglądała dużo lepiej, niż tydzień wcześniej w Kraśniku, cóż z tego - fatalna skuteczność napastników nie pozwoliła zdobyć w tej konfrontacji kompletu punktów.

Za tydzień, kolejny wyjazdowy mecz zielono biało czerwonych w Różańcu, przedtem jednak w środę o godz.16.15, w Lublinie spotkanie IV rundy piłkarskiego Pucharu Polski z IV ligową Lublinianką. Ta konfrontacja pozwoli nam ocenić jak aktualnie nasza drużyna prezentuje się na tle jednego z głównych pretendentów do awansu.

Aktualna sytuacja w 2 grupie hummel IV ligi oraz terminarz nadchodzących meczów tutaj.

Świdniczanka Świdnik – Huczwa Tyszowce 1:1 (0:0)

Bramki: Pędlowski (66) – Cielebąk (86).

Świdniczanka: Gosik – Kowalski, Pryimak (84 Stępień), Kursa, Sypeń, Pędlowski, Pacek (73 Kopyciński), Puton, Zuber, Milcz, Mazurek. Ponadto w kadrze meczowej Kowalczyk, Żmuda, Duda, Pogorzałek i Martyna.

Huczwa: Perdun – Skowronek, Ścibior, Duduś (80 Lis), Dworak, Szatała, Materna, Shmat, Cielebąk, Turczyn, Niderla (70 Gęborys).

Żółte kartki: Mazurek, Kowalski – Gęborys, Materna.

Czerwona kartka: Mazurek (Świdniczanka, 90 min, za drugą żółtą)

Sędziował: Jakub Bancerz (Lublin).

Widzów ok. 150.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu, zdjęcia - Nyku.foto:


Tekst: JeSzko

Zdjęcia: Natalia Kulbicka