Jacek Kosierb

MONOGRAFIA ŚWIDNICZANKA 1960-2020  NOWOŚĆ 

Opis produktu:

Tuż przed końcem jubileuszowego, dla naszego klubu, 2020 roku mamy dla jego sympatyków wspaniałą niespodziankę. Otóż w bieżącym tygodniu na rynku wydawniczym ukazała się, zapowiadana na początku roku, monografia naszego klubu, wydana z okazji 60 lecia jego istnienia.

Autorem opracowania, pod tytułem Świdniczanka 1960-2020, jest doskonale znany i ceniony dokumentalista sportowy Jacek Kosierb, szerszej rzeszy kibiców znany jako organizator Świdnickiej Ligi Halowej. W książce znajdziemy szereg opisów wydarzeń, jakie miały miejsc w jego częstokroć skomplikowanej historii klubu, obszerny materiał statystyczny oraz opisy sylwetek osób zasłużonych dla klubu. Całość uzupełni bogata dokumentacja fotograficzna, w znacznym stopniu barwna.

Dokument wydany jest w estetycznej, twardej oprawie a jego cena wynosi 60 zł.

Jako, że wydanie książki nastąpiło w okresie przedświątecznym, może ona stanowić dla sympatyków Świdniczanki wspaniały prezent świąteczno – noworoczny i ciekawą lekturę w czasie świątecznej laby. Uważamy, że każdy szanujący się fan zielono biało czerwonych powinien taką książkę posiadać, dlatego gorąco zachęcamy do jej nabywania.

Kolportaż książki będzie się odbywać tylko za pośrednictwem klubu, a zainteresowanych jej nabyciem pozycji prosimy o kontakt z nr tel. 731-705-732 lub 605-323-921.

Autor:
Jacek Kosierb

Cena:
60 zł + ewentualne koszty wysyłki

Czas realizacji:
produkt dostępny od ręki

Jak zamówić:
kontakt z nr tel. 731-705-732 lub 605-323-921