Świdniczanka

 06/09/2023

Święto akademii

Oto relacja z niedzielnego festynu Akademii Piłkarskiej KS Świdniczanka w postaci krótkiego podsumowania. A jest o czym mówić!

W ostatni dzień wakacji spotkaliśmy się na obiekcie PCEZ w Świdniku, po to aby w klubowym gronie zakończyć sezon wakacyjny, w tle ze wspaniałą zabawą oraz rodzinną integracją, czyli co to nas wyróżnia.

Przygotowaliśmy szeroki program animacyjny dla naszych adeptów z każdej grupy wiekowej m.in, rywalizacje sportowe, zabawy sprawnościowe, wielki dmuchaniec, malowanie twarzy, modelowane balony, pokaz baniek mydlanych, kilogramy popcornu. Dla spragnionych zimnej lemoniady, napojów soft oraz najlepszej kawy w naszym mieście zadbał Pan Kamil z Bike Cafe.

Nasi zaprzyjaźnieni dobroczyńcy Pan Piotr Skiba – firma Skib-Med, oraz Pan Łukasz Reszka – Starosta Świdnicki na chwilę zapanowali nad nadmiarem energii naszych zawodników, wręczając im zakupione przez siebie upominki w postaci szalików KS Świdniczanka Świdnik.

Dziękujemy Panu Staroście oraz Panu Piotrowi za stałe wsparcie naszych przedsięwzięć dla Zawodników Akademii, a także wszystkim partnerom KS Świdniczanka Świdnik #razemtworzymyhistorię. Po wręczeniu upominków dla naszych zawodników odbył się pokazowy mecz Rodzice kontra Trenerzy. Nie ważny jest wynik ;) Było mnóstwo dobrej zabawy.

Dziękujemy za zaufanie i uznanie rodziców. To dla nas ogromna odpowiedzialność i motywacja do działania w dołożeniu małej cegiełki w kształtowaniu wspaniałych młodych ludzi, przede wszystkim formie treningu, ale także nauki oraz zabawy.

Sponsorzy pikniku:

Nie zwalniamy tempa i ruszamy z rekrutacją. Zapraszamy do naszej akademii, a o tym już niebawem.

@ks_swidniczanka Piknik Naszej Akademii 😍 #razemtworzymyhistorię ♬ Just The Two of Us - Kauai45 & Sweet Cocoa

Tekst: Michał Zuber – Koordynator APŚŚ

Zdjęcia: Marcin Wasak, Michał Zuber